joomla templates top joomla templates template joomla

Zaproszenie do udziału w projekcie "EKOFIRMA...

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Zaproszenie do udziału w projekcie "EKOFIRMA – korzyść dla środowiska – oszczędności w przedsiębiorstwie"Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach zaprasza przedsiębiorców do udziału w projekcie „EKOFIRMA – korzyść dla środowiska – oszczędności w przedsiębiorstwie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 

2.1.1 „Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Zapraszamy i informujemy, iż ruszyła rekrutacja do modułu szkoleniowego: RACJONALNA GOSPODARKA ENERGIĄ I MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA OZE W FIRMIE W projekcie mogą uczestniczyć właściciele, kadra zarządzająca i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego. W ramach 16 godzinnego szkolenia poznają Państwo m.in. zasady zarządzania energią w firmie, dowiedzą się jak i gdzie szukać przedsięwzięć efektywności energetycznej, w jaki sposób szukać źródeł finansowania przedsięwzięć proekologicznych. Najbliższe terminy: - Chojnice, 21-22 sierpnia 2014, miejsce:

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe, - Bydgoszcz, 4-5 września 2014, miejsce: Spółdzielnia Socjalna Kreatywni, - Słupsk, 22-23 września 2014, miejsce: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, - Piła, 29-30 września 2014, miejsce: Inwest-Park, Produktem końcowym szkolenia i doradztwa będzie profesjonalnie opracowany plan rozwiązań proekologicznych, jakie mogą Państwo zastosować w firmie. Udział w projekcie EKOFIRMA pozwoli obniżyć koszty działania firmy oraz pozyskać fundusze na dalszy jego rozwój.

Dzięki szkoleniom zdobędą Państwo wiedzę i umiejętności zarządzania energią. Opracowany przez doradców plan rozwiązań proekologicznych zwiększy Państwa szanse na uzyskanie dotacji ze środków europejskich na inwestycje. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, decydująca będzie kolejność zgłoszeń. Aby zgłosić swój udział: - wypełnij formularz dostępny na stronie www.cewchojnice.eu w zakładce EKOFIRMA, - zadzwoń 739 007 599, albo - napisz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy do współpracy. Kontakt: Sławomir Fifielski – koordynator ds. rekrutacji promocji, tel. 739 007 599.