joomla templates top joomla templates template joomla

"Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych"

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Bezpłatne szkolenie "Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych" W imieniu Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży oraz Stowarzyszenia „Tilia”, Starostwo Powiatowe w Chełmnie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn.: „Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych”

Termin i miejsce szkolenia: 20 stycznia 2015 r. - Starostwo Powiatowe w Chełmnie, ul. Harcerska 1, sala nr 2, godz. 9.00 – 17.00 (8 godz.) - z przerwą na obiad. Szkolenie poprowadzi Pani Sylwia Romańczak - od 14 lat związana z organizacjami pozarządowymi, trener z zakresu marketingu społecznego, fundraisingu i wolontariatu. Autorka wielu interesujących publikacji na ten temat.

Była dyrektorem Fundacji świętego Mikołaja, zajmowała się m.in. zarządzaniem finansami, pozyskiwaniem środków oraz koordynacją kampanii społecznych. Obecnie członek zarządu Stowarzyszenia Sąsiedzkie Włochy. Termin nadsyłania zgłoszeń: 18 stycznia 2015 r. nr fax 056 657 60 85, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizacje, które nie mają możliwości przesłania Karty Zgłoszeniowej faxem lub mailem, mogą dostarczyć zgłoszenie do pokoju nr 19 siedziby Starostwa. Liczba miejsc jest ograniczona. Ostateczna weryfikacja i kwalifikacja uczestników szkolenia należy do Stowarzyszenia „Tilia”. Zgłoszenia zostaną potwierdzone przez organizatorów.