joomla templates top joomla templates template joomla

Konsultacji projektu "Powiatowej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych"

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu w Chełmnie z dnia 6 sierpnia br. przeprowadzone zostaną konsultacje projektu „Powiatowej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych 2014 – 2020”. Konsultacje odbędą się w terminie od dnia 7 do 21 sierpnia 2014 r. 

Konsultacje przeprowadza się z Powiatową Radą Organizacji Pozarządowych Powiatu Chełmińskiego, organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jedn. Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.1).

Organizacje pozarządowe mogą zgłaszać swoje uwagi i opinie na temat konsultowanego projektu Programu w formie: 1) pisemnej - za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres „Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmnie, ul. Słowackiego 3, 86-200 Chełmno, lub poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 2) ustnej – do protokołu. Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialne jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmnie. Konsultacje uważa się za ważne bez względu na liczbę organizacji pozarządowych, które wzięły w nich udział.