joomla templates top joomla templates template joomla

Bezpłatne szkolenie dla podmiotów ekonomii społecznej

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

W imieniu Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży oraz Stowarzyszenia „Tilia”, Starostwo Powiatowe w Chełmnie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn.: “Metodologia pisania projektu – jak zaplanowane przedsięwzięcie społeczne przełożyć na język logiki projektowej wniosku ? Jak skutecznie aplikować o dotację na realizację projektu? ”

Termin i miejsce szkolenia: 25 września 2014 r. - Starostwo Powiatowe w Chełmnie, ul. Harcerska 1, sala nr 2, godz. 9.00 – 17.00 (8 godz.) - z przerwą na obiad. Termin nadsyłania zgłoszeń: 19 września 2014 r. na nr fax 056 657 60 85, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Organizacje, które nie mają możliwości przesłania Karty Zgłoszeniowej faxem lub mailem, mogą dostarczyć zgłoszenie do pokoju nr 19 siedziby Starostwa.

Liczba miejsc jest ograniczona. Ostateczna weryfikacja i kwalifikacja uczestników szkolenia należy do Stowarzyszenia „Tilia”. Zgłoszenia zostaną potwierdzone przez organizatorów. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty szkoleniowej.