joomla templates top joomla templates template joomla

Usiłował zabić swoją siostrę strzelając do niej z kuszy. Grozi mu nawet dożywocie. Sąd zdecydował tymczasowym aresztowaniu

T.W./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Prokuratura Rejonowa w Chełmnie prowadzi śledztwo przeciwko Wiesławowi W. podejrzanemu o to, że w dniu 2 maja 2017 r. w jednym z mieszkań w Chełmnie, oddał strzał z kuszy do pokrzywdzonej, która trafiona w klatkę piersiową doznała obrażeń tej okolicy ciała, natomiast nie straciła życia tylko dlatego, że zdołała uciec i udzielono jej natychmiastowej pomocy medycznej.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku Golloba w Chełmnie. Będzie sprawdzać czy nie doszło do zaniechań na torze motocrossowym

T.N/eSerwis.info; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Prokuratura Rejonowa w Chełmnie wszczęła śledztwo w sprawie wypadku Tomasza Golloba. Żużlowiec przewrócił się na torze motocrossowy na treningu przed zawodami. Gollob doznał poważnych obrażeń kręgosłupa. - Będziemy sprawdzać wszystkie okoliczności. 

Lekarz Golloba mówi o uszkodzeniu rdzenia kręgowego i kręgu TH7. Zawodnik nie ma czucia w nogach

T.W/eSerwis.info; info wp.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

 - "W tej chwili Tomasz jest na bloku operacyjnym w rękach profesora Marka Harata (..) Zawodnik ma uszkodzony rdzeń kręgowy i kręg TH7. Dodatkowo ma stłuczone oba płuca. Badania nie wykazały żadnych uszkodzeń głowy, ale czucia w nogach nie ma - przyznaje lekarz Cezary Rybacki dla wp.pl.

Kierowca "starej daty" próbował wlepić łapówkę policjantom. Nie udało się. Grozi mu nawet 8 lat więzie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Policyjne zarzuty złożenia obietnicy udzielenia korzyści majątkowej policjantowi przeprowadzającemu czynności usłyszał kierowca ciężarowego auta, który za przekroczenie prędkości miał zostać ukarany mandatem karnym. Dziś usłyszy te same zarzuty w prokuraturze. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. 

Nielegalny towar w samochodzie. 55 kg tytoniu wartego 42 tys. złotych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Chełmińscy kryminalni w pojeździe 41-latka zabezpieczyli 55 kg nielegalnego tytoniu, bez polskiej akcyzy. Zabezpieczony towar wstępnie wyceniono na ponad 42 tysięcy złotych. Mężczyzna musi się też liczyć z karą grzywny. Chełmińscy kryminalni w pojeździe 41-latka zabezpieczyli 55 kg nielegalnego tytoniu, bez polskiej akcyzy. 

Pijany 16-letni "kierowca" ukradł auto i zabrał na przejażdżkę nastoletnich kolegów z okolic Chełmna i Brodnicy. Po drodze nie spodobał im się peleton wyścigu kolarskiego

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Wąbrzescy policjanci zatrzymali trzech nieletnich mężczyzn. Znajdując się w stanie nietrzeźwości podróżowali skradzionym autem. Wyzywali uczetników peletonu międzynarodowego wyścigu kolarskiego juniorów, po zatrzymaniu znieważali policjantów. 

Tragiczna wiadomość. Tomasz Gollob już nigdy nie wystartuje w zawodach, to koniec jego kariery. Nadal jest nadzieja, że stanie na własnych nogach

T.W./eSerwis.info; info: wp.pl, przegląd, sportowefakty, info/video: TVN24/x-news; foto: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Lekarze operujący Tomasza Golloba nie pozostawili złudzeń. Mistrz już nigdy nie wystartuje w zawodach. Czy stanie na nogach będziemy wiedzieli w przeciągu kilku dni lub tygodni, ale szanse są, bo rdzeń nie został przerwany.

Tomasz Gollob miał wypadek w trakcie trenigu przed zawodami w Chełmnie. Dzisiaj Gollob miał wystąpić w zawodach ligowych w Grudziądzu

T.W./eSerwis.info; info: Przegląd Sportowy; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Jak podał "Przegląd Sportowy" Tomasz Gollob w niedzielę rano miał wypadek podczas treningu przed zawodami motocrossowymi. Żużlowiec według Przeglądu miał doznać poważnego urazu głowy i kręgosłupa. Z informacji jakie ukazały się w "Przeglądzie Sportowym" Tomasz Gollob w trakcie treningu przez zawodami motocrossowymi.

Z samego rana "po kielichu"

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali dzisiaj rano chełmińscy policjanci. Kierowcom samochodów mundurowi zatrzymali prawa jazdy. Wczesnym rankiem tj. (26.09) policjanci z chełmińskiej drogówki postanowili sprawdzić czy kierowcy rozpoczynający dzień jeżdżą „na trzeźwo”. 

Potrącił kobietę na drodze i nie udzielił pomocy. Uciekł z miejsca wypadku. Poszukiwany biały bus!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; mapa google włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Chełmińscy policjanci poszukują kierowcy białego busa, który w sobotni poranek potrącił idącą poboczem drogi kobietę i odjechał nie udzielając pomocy. Mundurowi proszą również o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie.