joomla templates top joomla templates template joomla

Kino letnie Banku BGŻ

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

Filmowy Piknik Banku BGŻ to nie tylko kino w plenerze, ale także kolorowy festyn rodzinny, zabawy i konkursy. Impreza odbędzie się we czwartek 3 lipca 2014 r. na rynku w Chełmnie. Start o godz. 14.00. Wstęp wolny.

„Epoka Lodowcowa 4″ i „Licencja na uwodzenie” – dwa świetne filmy dla młodszych i starszych zostaną pokazane w ramach Filmowego Pikniku Banku BGŻ w Chełmnie na Rynku . Wcześniej na wszystkich czeka bardzo dużo atrakcji i konkursów.

Mnóstwo dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych już od wczesnych godzin popołudniowych. Na wszystkich czekają wspaniałe konkursy z nagrodami. Możesz też pomóc swojemu miastu w odniesieniu zwycięstwa w ogólnopolskiej rywalizacji!

Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z okazji i na twarzy namalować postać z bajki, zrobić sobie zdjęcie z wiewiórkami, dowiedzieć się czegoś o swoim zdrowiu u dr Baśki i wystartować w filmowo-wakacyjnych konkursach. Finałem Filmowego Pikniku Banku BGŻ są projekcje.

W Chełmnie o godzinie 18:00 będzie można zobaczyć jak Maniek, Diego i Sid stawiają czoła kolejnym wyzwaniom w „Epoce Lodowcowej 4″. Z kolei o 20:00 Vanessa Paradise wystawi „Licencję na uwodzenie”.

Bezpłatne bilety na seans do obioru w placówce banku (dot. miejsc siedzących).