joomla templates top joomla templates template joomla

Chełmiński bieg jesienny

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

 

Zachęcamy do udziału w Chełmińskim Biegu Jesiennym. Celem zawodów jest m.in. popularyzacja biegania jako czynnej formy wypoczynku oraz umożliwienie sprawdzenia swoich sił i możliwości w rywalizacji sportowej.

INFORMACJE Termin i miejsce: Niedziela, 19 października 2014 r. w godz. 10:00 – 16:00 Chełmno nad Wisłą (Stadion Miejski – Park im. J. Słowackiego) Honorowy patronat sprawuje: Edwarda Rosińska – Prezes UKS „ TARPAN” Chełmno Ryszard Bober – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Michał Rosiński – Prezes Polskiej Federacji Biegów Górskich Wojciech Bińczyk – Starosta Powiatu Chełmińskiego Mariusz Kędzierski – Burmistrz Miasta Chełmna

Rodzaj imprezy: Chełmiński Bieg Jesienny* Mistrzostwa Polski w Cross Nordic Walking* *(z podziałem na, wiek, płeć, dystans, stopień/rodzaj niepełnosprawności). Warunki uczestnictwa: Prawo uczestnictwa w imprezie mają wszystkie osoby chętne, które w dniu imprezy zgłoszą się do Biura Zawodów w godzinach 8.00 – 9.30 znajdującego się na Stadionie Miejskim w Chełmnie - Park im. J. Słowackiego. W imprezie mogą brać udział zarówno osoby pełnosprawne i niepełnosprawne. Organizator zapewnia:

1. Każda osoba która weźmie udział w zwodach otrzyma napój oraz słodki upominek. 2. W klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn od I do III miejsca oraz zajęcie I miejsca w kategoriach wiekowych puchary/statuetki – uzależnione od hojności sponsorów. 3. Wśród uczestników, którzy ukończą zawody, zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe i upominki.