joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek w Stolnie. Dziecko z obrażeniami głowy zabrano do szpitala wraz z matką. Jedna z osób stojąca w korku poczuła się słabo, ją również przetransportowano do szpitala

R.Ż/eSerwis.info; info: PSP, Toruń; fot: google włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Do wypadku doszło w Stolnie. Zderzeniu uległy trzy samochody osobowe. Dwie osoby w tym matka z dzieckiem, które doznało ran głowy, zostały przetransportowane do szpitala. Do szpitala trafiła również osoba postronna oczekująca w korku jaki utworzył się podczas akcji ratunkowej.
 
Do wypadku dosżło w środę przed godziną 17 w Stolnie niedaleko Chełmna. Trzy samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej 91. W trakcie akcji ratunkowej droga była całkowicie zablokowana, utworzyły się znaczne korki. 
 
 
W wyniku zdarzenia dziecko uczestniczące w wypadku z obrażeniami głowy wraz z matką zostało przetransportowane do szpitala.
 
Z powodu korków jakie powstały w wyniku akcji ratunkowej, a tym samym przedłużającego się czasu oczekiwania na przejezdność drogi  jedna z osób przebywająca w pojeździe poczuła się słabo do tego stopnia, że potrzebna była pomoc lekarska. Osobę również przetransportowano do szpitala.