joomla templates top joomla templates template joomla

W Łęgu pod Grudziądzem z Wisły wyłowiono ciało kobiety. Mieszkanka Chełmna spacerowała z rodziną po nabrzeżu i wpadła do rzeki na ul. Powiśle

info: Policja, Chełmno; fot: Archium/PSP Grudziądz włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Kobieta, która wpadła do Wisły podczas spaceru na nabrzeżu w Chełmnie została odnaleziona. Poszukiwania trwały od kilku dni. Niestety ciało 52-latki wyłowiono z Wisły nieopodal Grudziądza.
 
Do tragicznego zdarzenia doszło po godz. 1 w nocy z piątku na sobotę 28 kwietnia przy ul. Powiśle w Chełmnie. 52-letnia mieszkanka tego miasta wpadła do wody podczas spaceru w towarzystwie rodziny i znajomych. 
 
 
Strażacy od razu po uzyskaniu zawiadomienia przystąpili do poszukiwań kobiety, jednak ze względu na wysoki poziom wody wszelkie działania były utrudnione i kilka razy wstrzymywano akcję. 
 
 
W poszukiwaniach brali udział także płetwonurkowie, którzy przywieźli specjalistyczny sprzęt. Poszukiwania wznawiano kilkukrotnie pomimo braku efektów.  
 
Dopiero w piątek 4 maja ciało kobiety zostało odnalezione przy nadbrzeżu Wisły w Łęgu nieopodal Grudziądza. W związku z powyższym Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie odwołała poszukiwania za 52-letnią kobiety.