joomla templates top joomla templates template joomla

Utknął w nocy z trzema kobietami w aucie pod Chełmnem. Bezgranicznie ufał nawigacji samochodowej, bardziej niż temu co widzi, zjechał z A1 i utknął w wykopach i błocie

info: Policja, Chełmno, fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

W poniedziałkową noc około godziny 00.30 cztery osoby podróżujące nissanem, ślepo wierząc nawigacji zafundowały sobie próbkę jazdy terenowej.
 
W poniedziałek 16 lipca około godziny 00.30 dyżurny KPP w Chełmnie odebrał nietypowe zgłoszenie. Okazało się, że kierujący nissanem podróżujący w aucie wraz z trzema kobietami, utknął w błocie. 
65-latek bezgranicznie ufając nawigacji, po zjeździe z autostrady A1 na drogę wojewódzką, wjechał na teren robót drogowych i w miejscowości Kamlarki utknął w błocie. Z uwagi na panujące wokół samochodu warunki tj. błoto, wodę oraz głębokie wykopy pechowi podróżnicy nie mogli wydostać się na zewnątrz.
 
Na szczęście tym razem skończyło się tylko na strachu. Uczestnikom zdarzenia została udzielona fachowa pomoc. Pamiętajmy o tym, że w myśl powiedzenia „ufaj ale kontroluj”, bezpieczniej jest wskazania nawigacji porównywać z oznakowaniem drogowym.