joomla templates top joomla templates template joomla

Ukradli narzędzia i sprzęt budowlany warty 7 tys. zł. Mundurowi w całości odzyskali utracone mienie, które powróciło do rąk właściciela

info: KMP, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Praca miejscowych kryminalnych, doprowadziła do ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży elektronarzędzi wartych ponad 7 tyś. zł. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Ponadto mundurowi w całości odzyskali utracone mienie, które powróciło do rąk właściciela.
 
 
Praca miejscowych kryminalnych doprowadziła do ustalenia i zatrzymania trzech mieszkańców Chełmna, mogących mieć związek z kradzieżą, do której doszło pod koniec marca w Klamrach. 
 
Tam też z niezabezpieczonego pomieszczenia gospodarczego, zginęła zagęszczarka i inne elektronarzędzia warte ponad 7 tyś.  zł.  Na szczęście mundurowi w całości odzyskali utracone mienie, które powróciło do rąk właściciela.
 
 
Podczas prowadzonych w chełmińskiej jednostce czynności okazało się, że przestępstwa dopuściło się dwóch z wcześniej ustalonych mężczyzn. Zgromadzony przez policjantów materiał pozwolił na przedstawienie im zarzutu kradzieży. O dalszym losie 17 i 41-latka zadecyduje sąd.
 
Zgodnie z kodeksem karnym „kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą” podlega karze pozbawienia wolności do 5 lat.