joomla templates top joomla templates template joomla

Uczestnik kolizji dziwnie się zachowywał był pobudzony. Badanie wykazało wstępnie obecność narkotyków w organizmie. W kieszeni znaleziono woreczek z marihuaną, a w domu amfetaminę

info: Policja/Chełmno; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

 
W środe pod Chełmnem w Nowych Dobrach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek. Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że 21-latek kierujący jednym z aut prawdopodobnie jechał pod wpływem narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W środę 27 października koło godziny 19.30 chełmińscy policjanci udali się na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w Nowych Dobrach. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynikało, że 21-letni kierujący hondą i kobieta jadąca osobowym oplem podczas wymijania, doprowadzili do kolizji. Za popełnione wykroczenie współsprawcy zostali pouczeni.
 
 
Ponadto podczas rozmowy z uczestnikami policjanci zauważyli, że 21-latek zachowywał się bardzo nerwowo i był wyraźnie pobudzony. W związku z wątpliwościami co do stanu jego trzeźwości, został przewieziony do pobliskiej komendy.
 
Przeprowadzone na miejscu badanie, wstępnie potwierdziło obecność narkotyku w jego organizmie. Dodatkowo podczas dalszych czynności, mundurowi ustalili, że 21-latek posiadał przy sobie woreczek strunowy z marihuaną, a w miejscu zamieszkania papierowe zawiniątko z amfetaminą.
 
Mieszkaniec powiatu chełmińskiego usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Ponadto jeśli ekspertyza laboratoryjna krwi potwierdzi wstępne wyniki, to usłyszy również zarzut kierowania pojazdem pod wpływem zabronionych środków. Za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.