joomla templates top joomla templates template joomla

Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji desperat otrzymał fachową pomoc i trafił do szpitala

info: Policja, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji desperat otrzymał fachową pomoc i trafił do szpitala.
 
W niedzielę 17 czerwca policjanci z posterunku w Unisławiu uratowali 32-latka, który około godz. 23:00 na K91 chciał popełnić samobójstwo. Desperat wszedł na most nad rzeką Wisłą z zamiarem odebrania sobie życia.
 
O zdarzeniu policję powiadomił kolega mężczyzny. Mieszkaniec Chełmna, krótko przed tym, jak wszedł na most, napisał pożegnalną wiadomość oraz wysłał zdjęcie mostu. Dyżurny policji ustalił niezbędne szczegóły dotyczące 32-latka, po czym natychmiast skierował tam policjantów.
 
 
Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zauważyli stojącego na moście opisywanego mężczyznę. Podjęli z nim rozmowę i odwiedli go od zamiaru popełnienia samobójstwa.
 
Desperat trafił do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Dzięki sprawnej akcji wszystkich policjantów nie doszło do tragedii.