joomla templates top joomla templates template joomla

Usiłował zabić swoją siostrę strzelając do niej z kuszy. Grozi mu nawet dożywocie. Sąd zdecydował tymczasowym aresztowaniu

włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

 
Prokuratura Rejonowa w Chełmnie prowadzi śledztwo przeciwko Wiesławowi W. podejrzanemu o to, że w dniu 2 maja 2017 r. w jednym z mieszkań w Chełmnie, oddał strzał z kuszy do pokrzywdzonej, która trafiona w klatkę piersiową doznała obrażeń tej okolicy ciała, natomiast nie straciła życia tylko dlatego, że zdołała uciec i udzielono jej natychmiastowej pomocy medycznej.
 
Sytuacja rozegrała się 2 maja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letni mieszkaniec Chełmna postrzelił z broni kusza swoją siostrę, która weszła do mieszkania mężczyzny aby odwiedzić swoją matkę. 
 
 
Kobieta z raną postrzałową trafiła do szpitala. Mężczyzna był nietrzeźwy, został zatrzymany w policyjnym areszcie. 
 
Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora oraz pirotechnicy i policjanci z laboratorium kryminalistycznego przeprowadzili oględziny, przeszukanie mieszkania gdzie ujawnili i zabezpieczyli broń i substancje chemiczne. 
 
Mężczyznę przesłuchano i sprawca usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Prokurator, po wykonaniu czynności z podejrzanym, skierował do Sądu Rejonowego w Chełmnie wniosek o zastosowanie w stosunku do niego tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 
 
Sąd przychylił się do wniosku prokuratora. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi nawet dożywocie.
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież