joomla templates top joomla templates template joomla

Kradzieże z włamaniami do piwnic na terenie Chełmna. Łupem padały głównie narzędzia i elektronarzędzia. Sprawcę zatrzymano

info: KMP, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Praca miejscowych kryminalnych doprowadziła do ustalenia i zatrzymania 26-latka podejrzanego o kradzieże z włamaniami do piwnic, do których doszło w ostatnim czasie na terenie Chełmna. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za swoje czyny odpowie przed sądem.
 

W ostatnim czasie do miejscowej jednostki zaczęły spływać zgłoszenia, dotyczące kradzieży z włamaniami do piwnic, do których doszło na przełomie lutego i marca na terenie Chełmna. Z pomieszczeń ginęły głównie narzędzia i elektronarzędzia.

Sprawą zajęli się miejscowi kryminalni, których praca w pierwszej kolejności doprowadziła do ustalenia i zatrzymania dwóch mieszkańców Chełmna, mogących mieć związek z serią przestępstw.

Jak się okazało czynów tych dopuścił się jeden z ustalonych mężczyzn, który nie uniknie odpowiedzialności. Zgromadzony przez policjantów materiał pozwolił na przedstawienie 26-latkowi 10 zarzutów kradzieży z włamaniami do piwnic. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.