joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca nie zachował bezpiecznego odstępu i podczas wymijania zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym z kierunku przeciwnego pojazdem. Dwie osoby przetransportowane do szpitala

info: Policja, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

We wtorek (27.08) w Wabczu doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego dwie osoby zostały przetransportowane do pobliskich szpitali. Chełmińscy policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie.
 
 
We wtorek (27.08) około godz. 09.00 na drodze krajowej 55 w Wabczu doszło do zdarzenie drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że 21-letni kierujący iveco nie zachował bezpiecznego odstępu podczas wymijania w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z kierunku przeciwnego pojazdem tej samej marki (z przyczepą).  
 
 
W wyniku zdarzenia  mężczyźni kierujący autami zostali przewiezieni do pobliskich szpitalu w celu ustalenia obrażeń.
 
 
Na chwilę obecną miejscowi policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie, które pozwoli ustalić wszystkie okoliczności i przyczyny.
 
W związku z dużą ilością zdarzeń drogowych apelujemy do kierowców o ostrożną, rozważną jazdę, zgodną z obowiązującymi przepisami.