joomla templates top joomla templates template joomla

Lekarz Golloba mówi o uszkodzeniu rdzenia kręgowego i kręgu TH7. Zawodnik nie ma czucia w nogach

włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

 
Z informacji jaki przekazała od lekarza Tomasza Golloba wp.pl wynika, że sytuacja żużlowca jest bardzo poważna. Zawodnik ma  uszkodzony rdzeń i krąg TH7, nie ma czucia w nogach.
 
- "W tej chwili Tomasz jest na bloku operacyjnym w rękach profesora Marka Harata (..) Zawodnik ma uszkodzony rdzeń kręgowy i kręg TH7. Dodatkowo ma stłuczone oba płuca. Badania nie wykazały żadnych uszkodzeń głowy, ale czucia w nogach nie ma - przyznaje lekarz Cezary Rybacki dla wp.pl.
 
Na Twitterze Zbigniew Boniek przekazał, że z Tomaszem Gollobem, który uległ wypadkowi na crossie, wszystko jest w porządku - przeczą temu jednak wypowiedzi lekarza. 
 
 
Wcześniej z informacji jakie ukazały się w "Przeglądzie Sportowym" Tomasz Gollob w trakcie treningu przez zawodami motocrossowymi, które miały odbyć się w Chełmnie, stracił panowanie nad pojazdem i uległ niebezpiecznemu wypadkowi. 
 
Wieczorem Tomasz Gollob po zawodach motocrossowych, miał wystąpić w meczu ligowym do Grudziądzu. 
 
W internecie pojawiły się pytania od kibiców - co zawodnik GKM-u robił w tym samym dniu co zawody ligowe na innych zawodach? 
 
Z informacji jakie podał Przegląd wynika, że lekarz potwierdził, że żużlowiec doznał urazu głowy i kręgosłupa. Diagnoza będzie postawiona dopiero po przeprowadzeniu szczegółowych badań.
 
Z relacji świadków wynikało, że Gollob nie miał czucia w nogach.