joomla templates top joomla templates template joomla

Auto dachowało w Stolnie. Kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze i na łuku stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował

info: KMP, Chełmno; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

W Stolnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego opla. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną była nadmierna prędkość. Apelujemy do kierowców o rozsądek i zdjęcie nogi z gazu.
 
 
We wtorek 12 lutego około godz. 16.30 na drodze W 548 w Stolnie, doszło do zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że 29-letni kierujący osobowym oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w skutek czego na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi a następnie dachował. 
 
 
W wyniku zdarzenia zarówno kierowca jak i pasażer auta zostali przetransportowani  do pobliskich szpitali w celu ustalenia obrażeń.
 
Na chwilę obecną miejscowi policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie, które pozwoli ustalić wszystkie okoliczności i przyczyny wypadku.
 
Apelujemy do kierowców o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu. Pamiętajmy o tym, że w okresie zimowym warunki na drodze bywają utrudnione.