joomla templates top joomla templates template joomla

"Sniadanie na deptaku"

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

 Grupa Nieformalna NIJO zaprasza 25.07.2015 r. (sobota) na spotkanie z cyklu "Sniadanie na deptaku" - z Michaliną Chmielewską - KIEŁP-HARBIN studentą Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku MISZ, Aktorką Teatru AGRAFKA i stypendystką rocznego kursu językowego w Chinach Miejsce: ul. Grudziądzka 25/Deptak, godz. 12.00

Więcej informacji: https://www.facebook.com/sniadanianadeptaku "Śniadania na deptaku" to cykl spotkań w przestrzeni miejskiej ze specjalnymi gośćmi. Są wśród nich osoby zajmujące się muzyką, malarstwem, filmem.

Na chwilę obecną planowanych jest 6 spotkań lecz nasza lista gości wciąż się powiększa. Celem spotkań jest ukazanie potencjału jaki drzemie w mieszkańcach Chełmna. Chcielibyśmy pobudzić społeczeństwo do konstruktywnych dyskusji, zbudować więź społeczną, nowe autorytety.

Nasze spotkania to również dobry przykład edukacji nieformalnej. "Śniadania..." przebiegać będą w luźnej atmosferze, której podstawą będzie rozmowa z zaproszonym gościem. Warto wspomnieć, że "Śniadania na deptaku" to spotkania w samo południe, na ul. Grudziądzkiej często wsparte imprezami towarzyszącymi takimi jak wernisaże, recitale. Wstęp na każde spotkanie jest bezpłatny, wystarczy żyć kulturalnie. Inicjatywa Grupy Nieformalnej NIJO. Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież