joomla templates top joomla templates template joomla

Masz pomysł jak wspierać osób niepełnosprawne?

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Masz pomysł jak wspierać osób niepełnosprawne? Weź udział w konsultacjach! Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza do zapoznania się i wyrażenia swojej opinii na temat nowych koncepcjami rozwiązywania problemów osób niepełnosprawnych w powiecie chełmińskim. Konsultacje trwają do 27 kwietnia 2015. 

Koncert w ramach projektu Region Chopina

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

11 kwietnia 2015 roku, w Chełmnie, w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbędzie się koncert w ramach projektu Region Chopina, związanego z promocją osoby i twórczości kompozytora. Na wszystkie koncerty cyklu /Bydgoszcz, Brzozie, Grudziądz, Chełmno, Inowrocław, Lubostroń, Sypniewo/ wstęp wolny. 

Spotkanie Wójta z sołtysami.

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

31 marca odbyło się spotkanie wójta Gminy Chełmno z sołtysami. Na początku Wójt Gminy, Pan Krzysztof Wypij pogratulował wszystkim sołtysom wyboru na tą zaszczytną funkcję. Życzył sukcesów, wytrwałości i determinacji w dążeniu do poprawy warunków życia w naszych małych ojczyznach.

Tradycji stało się zadość

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

W dniu 9 stycznia br. odbyło się noworoczne spotkanie samorządowców z przedstawicielami lokalnych środowisk, organizowane wspólnie przez starostę chełmińskiego Zdzisława Gamańskiego i burmistrza Chełmna Mariusza Kędzierskiego. 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - kolejny rekord!!

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Kolejny rekord padł podczas tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrano 3719 zł. Ponownie w szkole w Małych Łunawach od 15.00 pięknymi tańcami uczniowie z wszystkich szkół gminy zapraszali do udziału w licytacjach, które jak zwykle z wielkim wdziękiem prowadziła Krystyna Janowska.

"Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych"

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Bezpłatne szkolenie "Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych" W imieniu Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży oraz Stowarzyszenia „Tilia”, Starostwo Powiatowe w Chełmnie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn.: „Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych” 

XIV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej “Scout & Tourist Song Festival”, który odbędzie się w Chełmnie w dniach od 11-12 kwietnia 2015 r. 

LGD Vistula Terra Culmensis zakończyła Projekt Wyszehradzki.

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję" w ramach środków z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego realizowała projekt pn.„Produkt Regionalny i Lokalny Bodźcem do Rozwoju Społeczności; Rejestracja, Promocja, Partnerstwo: V4 dla EaP".

Zapraszamy miłośników śpiewu chóralnego na Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru "Collegium Cantorum”, Dyrektor Artystyczny Michał Rajewski i Dyrektor Organizacyjny Danuta Ostałowska serdecznie zapraszają na X Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 17 stycznia 2015 roku w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1w Chełmnie przy ul. Dominikańskiej 35. 

Gwiazdka w Łęgu

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

W czwartek 8 stycznia blisko 50 dzieci bawiło się na corocznej gwiazdce w świetlicy w Łęgu. Wiele konkursów i zabaw wypełniło czas oczekiwania na Mikołaja. Do świetlicy w Łęgu zawitał on dwukrotnie.

"Bezpieczna i Przyjazna Szkoła"

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

"Bezpieczna i Przyjazna Szkoła" - ankieta dla pracowników szkół i przedszkoli Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Fundacją Dzieci Niczyje zaprasza pracowników szkół oraz przedszkoli do wypełnienia ankiety na temat polityki ochrony dzieci przed krzywdzeniem w placówkach. Badanie realizowane jest w ramach rządowego programu na lata 2014-2016 "Bezpieczna i Przyjazna Szkoła". 

Szkolenia dla zajmujących się wolontariatem

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

W imieniu Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży oraz Stowarzyszenia „Tilia”, Starostwo Powiatowe w Chełmnie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn.: „Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych” Termin i miejsce szkolenia...