joomla templates top joomla templates template joomla

KONCERT NOWOROCZNY "Od Budapesztu do Wiednia"

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

2 stycznia 2015 roku, godzina 18.00 Burmistrz Miasta Chełmna Chełmiński Dom Kultury, Muzeum Ziemi Chełmińskiej, Bank Spółdzielczy w Chełmnie, Państwowa Szkoła Muzyczna w Chełmnie

Plac zabaw w Kałdusie został doposażony w urządzenia do fitness.

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Dzięki dotacji jaką Gmina Chełmno otrzymała od LGD „Vistula” w ramach tzw. Małych projektów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 udało się doposażyć plac zabaw w Kałdusie w oczekiwane przez mieszkańców urządzenia do fitness. Zamontowano 6 urządzeń, m.in. popularny „wioślarz”, „biegacz” czy „orbitrek”.

Pojedyńczy Punkt Kontaktowy ułatwienia dla przedsiębiorców

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Ministerstwo Gospodarki utworzyło Pojedynczy Punkt Kontaktowy (PPK). Powstał on przede wszystkim dla osób prowadzących lub planujących rozpocząć działalność gospodarczą, zarówno w Polsce jak i na terenie całej Unii Europejskiej. 

Wybory Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Powiatowa Rada Organizacji Pozarządowych informuje, że w dniu 9 grudnia br. o godz. 17.00, w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmnie przy ul. Słowackiego 3, odbędą się wybory członków Rady na kolejną kadencję. 

Konsultacje społeczne nad programem na lata 2014-2020

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Lokalna Grupa Działania "Vistula-Terra Culmensis" wspólnie z mieszkańcami z obszaru "Vistuli", tj. z obszaru gmin Chełmno, Grudziądz, Lisewo, Stolno oraz z miasta Chełmno ustalają tematy, które w opinii mieszkańców zasługują na największą uwagę i wskazanie możliwości ich realizacji. Jest to istotny element opracowania kierunku działania na lata 2014-2020.

Jarmark Świąteczny Chełmno, 14 grudnia 2014 r.

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

Burmistrz Miasta Chełmna zaprasza do udziału w Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się 14 grudnia 2014 roku w godzinach od 9.00 do 15.00 na stoiskach na płycie rynku w Chełmnie. 

40 lat minęło....

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Gminny Ludowy Klub Sportowy GWIAZDA Starogród obchodzi w tym roku 40-lecie istnienia. Z tej okazji w sobotę 22 listopada w restauracji Wehikuł Czasu odbyło się uroczyste spotkanie.

Konsultacje społeczne „ZAPLANUJ ULICĘ TORUŃSKĄ”

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

W związku z planowanym na przyszły rok kompleksowym remontem ulicy Toruńskiej w Chełmnie aż do ronda w Brzozowie (Gmina Kijewo Królewskie) przez Zarząd Dróg Wojewódzkich, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki postanowił dać szansę mieszkańcom Chełmna wpłynięcia na kształt planowanych inwestycji.