joomla templates top joomla templates template joomla

"Bezpieczna i Przyjazna Szkoła"

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

"Bezpieczna i Przyjazna Szkoła" - ankieta dla pracowników szkół i przedszkoli Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Fundacją Dzieci Niczyje zaprasza pracowników szkół oraz przedszkoli do wypełnienia ankiety na temat polityki ochrony dzieci przed krzywdzeniem w placówkach. Badanie realizowane jest w ramach rządowego programu na lata 2014-2016 "Bezpieczna i Przyjazna Szkoła". 

"Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych"

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Bezpłatne szkolenie "Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych" W imieniu Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży oraz Stowarzyszenia „Tilia”, Starostwo Powiatowe w Chełmnie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn.: „Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych” 

LGD zakończyła konsultacje społeczne

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

LGD "Vistula-Terra Culmensis" z siedzibą w Stolnie zakończyła prowadzony od maja 2014 r. proces konsultacji społecznych, dotyczących założeń nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla LGD „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”. Efekty dotychczasowych prac można znaleźć na stronie LGD.

KONCERT NOWOROCZNY "Od Budapesztu do Wiednia"

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

2 stycznia 2015 roku, godzina 18.00 Burmistrz Miasta Chełmna Chełmiński Dom Kultury, Muzeum Ziemi Chełmińskiej, Bank Spółdzielczy w Chełmnie, Państwowa Szkoła Muzyczna w Chełmnie

Jarmark Świąteczny Chełmno, 14 grudnia 2014 r.

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

Burmistrz Miasta Chełmna zaprasza do udziału w Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się 14 grudnia 2014 roku w godzinach od 9.00 do 15.00 na stoiskach na płycie rynku w Chełmnie. 

Szkolenia dla zajmujących się wolontariatem

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

W imieniu Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży oraz Stowarzyszenia „Tilia”, Starostwo Powiatowe w Chełmnie zaprasza na bezpłatne szkolenie pn.: „Wolontariat i wolontariusze w organizacjach pozarządowych” Termin i miejsce szkolenia...

Plac zabaw w Kałdusie został doposażony w urządzenia do fitness.

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Dzięki dotacji jaką Gmina Chełmno otrzymała od LGD „Vistula” w ramach tzw. Małych projektów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 udało się doposażyć plac zabaw w Kałdusie w oczekiwane przez mieszkańców urządzenia do fitness. Zamontowano 6 urządzeń, m.in. popularny „wioślarz”, „biegacz” czy „orbitrek”.

Pojedyńczy Punkt Kontaktowy ułatwienia dla przedsiębiorców

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Ministerstwo Gospodarki utworzyło Pojedynczy Punkt Kontaktowy (PPK). Powstał on przede wszystkim dla osób prowadzących lub planujących rozpocząć działalność gospodarczą, zarówno w Polsce jak i na terenie całej Unii Europejskiej.