joomla templates top joomla templates template joomla

"III CHEŁMIŃSKI FESTIWAL RODZINNY"

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich do udziału w III Chełmińskim Festiwalu Rodzinnym, który rozpoczyna się już w sobotę - 25 kwietnia 2015 roku w Chełmnie. Pomysł na zrobienie z naszego miasta wielkiego "placu zabaw" z licznymi atrakcjami dla całych rodzin z dziećmi w różnym wieku pojawił się dwa lata temu. 

Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

Burmistrz Miasta Chełmna i Dowódca Jednostki Wojskowej zaprasza na obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość złożenia kwiatów przy Grobie Nieznanego żołnierza rozpocznie się o godz. 11:00.

VIII Zlot Krystyn

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Po raz ósmy odbył się w naszej gminie Zlot Krystyn. Data odległa od ich imienin (13 marca), a więc tradycyjnego terminu zlotu, ale w sobotę 25 kwietnia w świetlicy w Nowejwsi Chełmińskiej panie o tym pięknym imieniu udowodniły, że dla nich możliwość wspólnego spotkania jest ważniejsza od trzymania się terminów. 

Razem zmieniliśmy projekt przebudowy ul. Toruńskiej

http://chelmno.pl/ włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

W poniedziałek 13 kwietnia o godzinie 13.00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I w Chełmnie odbędzie się prezentacja projektu przebudowy ul. Toruńskiej. Do dokumentacji wprowadzone zostały między innymi uwagi mieszkańców zebrane podczas konsultacji społecznych. Konsultacje odbyły się z inicjatywy marszałka województwa Piotra Całbeckiego.

Organizujemy Gminną Ligę Tenisa Ziemnego

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Organizujemy kolejną edycję Gminnej Ligi Tenisa Ziemnego. Zapisy do 20 maja przyjmuje Pan Tomasz Drąg telefon 693 362 250. Zawody rozgrywać sie będą na orliku w Kolnie. Zapraszamy do udziału. Na zdjęciu z lewej zwycięzcy ubiegłorocznej ligi (w środku Tomasz Drąg I miejsce). 

Masz pomysł jak wspierać osób niepełnosprawne?

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Masz pomysł jak wspierać osób niepełnosprawne? Weź udział w konsultacjach! Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza do zapoznania się i wyrażenia swojej opinii na temat nowych koncepcjami rozwiązywania problemów osób niepełnosprawnych w powiecie chełmińskim. Konsultacje trwają do 27 kwietnia 2015. 

XIV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej “Scout & Tourist Song Festival”, który odbędzie się w Chełmnie w dniach od 11-12 kwietnia 2015 r. 

Konferencja "Innowacyjne zarządzanie w oświacie"

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

W dniu 15 maja 2015 r. odbędzie się V ogólnopolska konferencja z cyklu "Innowacyjne zarządzanie w oświacie", organizowana przez Akademię Finansów i Biznesu VISTULA w Warszawie. 

Konkurs plastyczny OC

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

"Obrona Cywilna Wokół Nas - Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo" - pod takim tytułem Wojewoda Kujawsko- Pomorski przy pomocy Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko - Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego ogłosił konkurs plastyczny. Na konkurs wpłynęło 11 prac ze szkół naszej gminy. 

Bezpłatne szkolenie "Pozyskiwanie środków na działalność ...

powiat-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Bezpłatne szkolenie "Pozyskiwanie środków na działalność w obszarze Ekonomii Społecznej" W imieniu Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży oraz Stowarzyszenia „Tilia”, Starostwo Powiatowe w Chełmnie zaprasza na bezpłatne szkolenie ...

Będą 3 km nowej drogi

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Dzięki pozyskanym środkom finansowym przez Gminę Chełmno z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych Etap II, Bezpieczeństwo –Dostępność – Rozwój przebudowana zostanie droga gminna nr 060124 C Nowe Dobra – Kolno. 

Koncert w ramach projektu Region Chopina

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

11 kwietnia 2015 roku, w Chełmnie, w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbędzie się koncert w ramach projektu Region Chopina, związanego z promocją osoby i twórczości kompozytora. Na wszystkie koncerty cyklu /Bydgoszcz, Brzozie, Grudziądz, Chełmno, Inowrocław, Lubostroń, Sypniewo/ wstęp wolny. 

Spotkanie Wójta z sołtysami.

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

31 marca odbyło się spotkanie wójta Gminy Chełmno z sołtysami. Na początku Wójt Gminy, Pan Krzysztof Wypij pogratulował wszystkim sołtysom wyboru na tą zaszczytną funkcję. Życzył sukcesów, wytrwałości i determinacji w dążeniu do poprawy warunków życia w naszych małych ojczyznach.