joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca "starej daty" próbował wlepić łapówkę policjantom. Nie udało się. Grozi mu nawet 8 lat więzie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Policyjne zarzuty złożenia obietnicy udzielenia korzyści majątkowej policjantowi przeprowadzającemu czynności usłyszał kierowca ciężarowego auta, który za przekroczenie prędkości miał zostać ukarany mandatem karnym. Dziś usłyszy te same zarzuty w prokuraturze. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. 

Spodobały mu się koła z innych ciężarówek, postanowił więc wymienić je w swoim aucie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Na nietypowy pomysł wpadł w miniony weekend jeden z mieszkańców naszego powiatu. Wiedząc o tym, że na terenie jednej z posesji w Górnych Wymiarach parkowane są pojazdy ciężarowe postanowił pojechać tam i podmienić koła na lepsze. 

Motorowerzysta potrącony przez auto. Mężczyznę przetransportowano helikopterem do bydgoskiego szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Chełmińscy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, w którym obrażeń ciała doznała motorowerzystka. Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca auta wymusił pierwszeństwo. W chwili wypadku kierujący pojazdami byli trzeźwi. W poniedziałek przed południem 10 października dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Kijewie Szlacheckim. 

Uderzył w drzewo i uciekł. Był pijany. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Dwa lata pozbawienia wolności grożą kierowcy opla, który w piątkowe popołudnie uderzył w drzewo a następnie uciekł pozostawiając auto. jak się później okazało - uciekł - bo był pijany. W piątkowe popołudnie 30 września dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał informację na numer alarmowy, że przed chwilą na drodze prowadzącej z Papowa Biskupiego Do Niemczyka osobowe auto uderzyło w drzewo.

10 lat więzienia za posiadanie narkotyków dla 24-letniego mieszkanieca powiatu chełmińskiego

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 24-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 10 lat więzienia. 

Potrącił kobietę na drodze i nie udzielił pomocy. Uciekł z miejsca wypadku. Poszukiwany biały bus!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; mapa google włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Chełmińscy policjanci poszukują kierowcy białego busa, który w sobotni poranek potrącił idącą poboczem drogi kobietę i odjechał nie udzielając pomocy. Mundurowi proszą również o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie. 

2 promile nie tylko za kółkiem samochodu, ale również za kierownicą roweru

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali w poniedziałkowy poranek chełmińscy policjanci. Trzeci nietrzeźwy wyeliminowany został z ruchu późną nocą. Wszyscy trzej odpowiedzą wkrótce przed sądem, wcześniej usłyszą zarzuty. Kierowcom aut grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności. 

Nielegalny towar w samochodzie. 55 kg tytoniu wartego 42 tys. złotych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Chełmińscy kryminalni w pojeździe 41-latka zabezpieczyli 55 kg nielegalnego tytoniu, bez polskiej akcyzy. Zabezpieczony towar wstępnie wyceniono na ponad 42 tysięcy złotych. Mężczyzna musi się też liczyć z karą grzywny. Chełmińscy kryminalni w pojeździe 41-latka zabezpieczyli 55 kg nielegalnego tytoniu, bez polskiej akcyzy. 

Zakaz picia obowiązuje również motorowerzystów. Jeden z nich miał 2,5 promila podczas kontroli drogowej

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie; mapa: google włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Dwa lata pozbawienia wolności grozi motorowerzyście, który wczoraj jechał pijany drogą w Żyglądzie. Zatrzymany do kontroli drogowej "wydmuchał" prawie dwa i pół promila. W czwartek późnym popołudniem - 6 października - policjanci z chełmińskiej drogówki patrolowali drogi w gminie Papowo Biskupie. 

Z samego rana "po kielichu"

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali dzisiaj rano chełmińscy policjanci. Kierowcom samochodów mundurowi zatrzymali prawa jazdy. Wczesnym rankiem tj. (26.09) policjanci z chełmińskiej drogówki postanowili sprawdzić czy kierowcy rozpoczynający dzień jeżdżą „na trzeźwo”. 

Ukradł motocykl, uszkodził dwa auta. A na drugi dzień jakby się nic nie stało zgłosił się sam na Policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Najpierw pożyczył jednoślada, potem jadąc ulicami Chełmna uszkodził dwa zaparkowane pojazdy, a w ostateczności porzucił motocykl i uciekł. Następnego dnia sam stawił się do komendy i przyznał do spowodowania kolizji. Wczorajszej nocy 11 wzrześnia  przed godziną 4.00 chełmińscy policjanci otrzymali informację.