joomla templates top joomla templates template joomla

Motorowerzysta potrącony przez auto. Mężczyznę przetransportowano helikopterem do bydgoskiego szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Chełmińscy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, w którym obrażeń ciała doznała motorowerzystka. Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca auta wymusił pierwszeństwo. W chwili wypadku kierujący pojazdami byli trzeźwi. W poniedziałek przed południem 10 października dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Kijewie Szlacheckim. 

Zakaz picia obowiązuje również motorowerzystów. Jeden z nich miał 2,5 promila podczas kontroli drogowej

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie; mapa: google włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Dwa lata pozbawienia wolności grozi motorowerzyście, który wczoraj jechał pijany drogą w Żyglądzie. Zatrzymany do kontroli drogowej "wydmuchał" prawie dwa i pół promila. W czwartek późnym popołudniem - 6 października - policjanci z chełmińskiej drogówki patrolowali drogi w gminie Papowo Biskupie. 

Z samego rana "po kielichu"

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali dzisiaj rano chełmińscy policjanci. Kierowcom samochodów mundurowi zatrzymali prawa jazdy. Wczesnym rankiem tj. (26.09) policjanci z chełmińskiej drogówki postanowili sprawdzić czy kierowcy rozpoczynający dzień jeżdżą „na trzeźwo”. 

Ukradł motocykl, uszkodził dwa auta. A na drugi dzień jakby się nic nie stało zgłosił się sam na Policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Najpierw pożyczył jednoślada, potem jadąc ulicami Chełmna uszkodził dwa zaparkowane pojazdy, a w ostateczności porzucił motocykl i uciekł. Następnego dnia sam stawił się do komendy i przyznał do spowodowania kolizji. Wczorajszej nocy 11 wzrześnia  przed godziną 4.00 chełmińscy policjanci otrzymali informację.

Cudem mieścił się w ulicach. Pijany rajd przez Chełmno

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi kierowcy osobowego auta, który wczoraj jechał ulicami Chełmna. Zatrzymany przez policyjny patrol wydmuchał prawie półtora promila. W niedzielne popołudnie 4.09 wrzesnia policjanci z chełmińskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym autem. 

Zwyczajna, niegroźna kolizja. Okazało się, że auto jest poszukiwane, bez ubezpieczenia i badań technicznych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Niezbyt groźna kolizja, do której doszło na jednej z ulic Chełmna spowodowała bardzo poważne konsekwencje dla jej uczestnika. W trakcie sprawdzania pojazdu w systemach informacyjnych policji okazało się, że auto jest poszukiwane. Kierowca trafił do komendy celem złożenia wyjaśnień. 

Uderzył w drzewo i uciekł. Był pijany. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Dwa lata pozbawienia wolności grożą kierowcy opla, który w piątkowe popołudnie uderzył w drzewo a następnie uciekł pozostawiając auto. jak się później okazało - uciekł - bo był pijany. W piątkowe popołudnie 30 września dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał informację na numer alarmowy, że przed chwilą na drodze prowadzącej z Papowa Biskupiego Do Niemczyka osobowe auto uderzyło w drzewo.

10 lat więzienia za posiadanie narkotyków dla 24-letniego mieszkanieca powiatu chełmińskiego

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 24-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 10 lat więzienia. 

Potrącił kobietę na drodze i nie udzielił pomocy. Uciekł z miejsca wypadku. Poszukiwany biały bus!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; mapa google włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Chełmińscy policjanci poszukują kierowcy białego busa, który w sobotni poranek potrącił idącą poboczem drogi kobietę i odjechał nie udzielając pomocy. Mundurowi proszą również o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie. 

Spowodował kolizję, a następnie odjechał. Kilkaset metrów dalej wydmuchał niemal 1,5 promila

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; fot: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Do policyjnego aresztu trafił w minioną sobotę kierowca osobowego auta, który na jednej z ulic Chełmna spowodował kolizję z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem a następnie odjechał. Zatrzymany kilkaset metrów od miejsca kolizji i poddany badaniu "wydmuchał" prawie półtora promila. 

Przekroczył dozwoloną prędkość o 50 k/h. Stracił prawo jazdy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Co najmniej na trzy miesiące stracił prawo jazdy kierowca osobowego auta, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Za przekroczenie prędkości został ukarany również mandatem i punktami karnymi.