joomla templates top joomla templates template joomla

Pijany 16-letni "kierowca" ukradł auto i zabrał na przejażdżkę nastoletnich kolegów z okolic Chełmna i Brodnicy. Po drodze nie spodobał im się peleton wyścigu kolarskiego

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Wąbrzescy policjanci zatrzymali trzech nieletnich mężczyzn. Znajdując się w stanie nietrzeźwości podróżowali skradzionym autem. Wyzywali uczetników peletonu międzynarodowego wyścigu kolarskiego juniorów, po zatrzymaniu znieważali policjantów. 

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku Golloba w Chełmnie. Będzie sprawdzać czy nie doszło do zaniechań na torze motocrossowym

T.N/eSerwis.info; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Prokuratura Rejonowa w Chełmnie wszczęła śledztwo w sprawie wypadku Tomasza Golloba. Żużlowiec przewrócił się na torze motocrossowy na treningu przed zawodami. Gollob doznał poważnych obrażeń kręgosłupa. - Będziemy sprawdzać wszystkie okoliczności. 

Pijany weekend na drodze. Rekordzista nawet z 2,5 promilami za kierownicą

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

W miniony weekend policjanci z chełmińskiej drogówki zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Za przestępstwo, którego się dopuścili odpowiedzą przed sądem. W sobotę 19 listopada o godz. 20:15 policjanci patrolujący teren naszego powiatu zatrzymali w Grubnie do kontroli kierowcę vw polo. 

Czołowe zderzenie dwóch samochodów koło Stolna. Trzy osoby z obrażeniami trafiły do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Policjanci z chełmińskiej komendy wyjaśniają przyczyny i okoliczności niedzielnego wypadku drogowego. Uczestnicy zdarzenia z obrażeniami ciała trafili do szpitala. W niedzielę 20 listopada dyżurny chełmińskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym w Małym Czystym. 

Spodobały mu się koła z innych ciężarówek, postanowił więc wymienić je w swoim aucie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Na nietypowy pomysł wpadł w miniony weekend jeden z mieszkańców naszego powiatu. Wiedząc o tym, że na terenie jednej z posesji w Górnych Wymiarach parkowane są pojazdy ciężarowe postanowił pojechać tam i podmienić koła na lepsze. 

Tragiczna wiadomość. Tomasz Gollob już nigdy nie wystartuje w zawodach, to koniec jego kariery. Nadal jest nadzieja, że stanie na własnych nogach

T.W./eSerwis.info; info: wp.pl, przegląd, sportowefakty, info/video: TVN24/x-news; foto: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Lekarze operujący Tomasza Golloba nie pozostawili złudzeń. Mistrz już nigdy nie wystartuje w zawodach. Czy stanie na nogach będziemy wiedzieli w przeciągu kilku dni lub tygodni, ale szanse są, bo rdzeń nie został przerwany.

Tomasz Gollob miał wypadek w trakcie trenigu przed zawodami w Chełmnie. Dzisiaj Gollob miał wystąpić w zawodach ligowych w Grudziądzu

T.W./eSerwis.info; info: Przegląd Sportowy; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Jak podał "Przegląd Sportowy" Tomasz Gollob w niedzielę rano miał wypadek podczas treningu przed zawodami motocrossowymi. Żużlowiec według Przeglądu miał doznać poważnego urazu głowy i kręgosłupa. Z informacji jakie ukazały się w "Przeglądzie Sportowym" Tomasz Gollob w trakcie treningu przez zawodami motocrossowymi.

Rolnik z powiatu chełmińskiego uprawiał w ogórdku konopie indyjskie zamiast warzyw

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę konopii indyjskich .24-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 8 lat więzienia. 

Kierowca "starej daty" próbował wlepić łapówkę policjantom. Nie udało się. Grozi mu nawet 8 lat więzie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Policyjne zarzuty złożenia obietnicy udzielenia korzyści majątkowej policjantowi przeprowadzającemu czynności usłyszał kierowca ciężarowego auta, który za przekroczenie prędkości miał zostać ukarany mandatem karnym. Dziś usłyszy te same zarzuty w prokuraturze. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. 

2 promile nie tylko za kółkiem samochodu, ale również za kierownicą roweru

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali w poniedziałkowy poranek chełmińscy policjanci. Trzeci nietrzeźwy wyeliminowany został z ruchu późną nocą. Wszyscy trzej odpowiedzą wkrótce przed sądem, wcześniej usłyszą zarzuty. Kierowcom aut grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności. 

Nielegalny towar w samochodzie. 55 kg tytoniu wartego 42 tys. złotych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Chełmińscy kryminalni w pojeździe 41-latka zabezpieczyli 55 kg nielegalnego tytoniu, bez polskiej akcyzy. Zabezpieczony towar wstępnie wyceniono na ponad 42 tysięcy złotych. Mężczyzna musi się też liczyć z karą grzywny. Chełmińscy kryminalni w pojeździe 41-latka zabezpieczyli 55 kg nielegalnego tytoniu, bez polskiej akcyzy.