joomla templates top joomla templates template joomla

Przekroczył dozwoloną prędkość o 50 k/h. Stracił prawo jazdy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Co najmniej na trzy miesiące stracił prawo jazdy kierowca osobowego auta, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Za przekroczenie prędkości został ukarany również mandatem i punktami karnymi. 

Zwyczajna, niegroźna kolizja. Okazało się, że auto jest poszukiwane, bez ubezpieczenia i badań technicznych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Niezbyt groźna kolizja, do której doszło na jednej z ulic Chełmna spowodowała bardzo poważne konsekwencje dla jej uczestnika. W trakcie sprawdzania pojazdu w systemach informacyjnych policji okazało się, że auto jest poszukiwane. Kierowca trafił do komendy celem złożenia wyjaśnień. 

Zmęczony kierowca TIR-a zasnął za kierownicą. Auto przewróciło się na A1

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

We wtorek 16 sierpnia na autostradzie A1 doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Około godziny 5.00 dyżurny chełmińskiej policji otrzymał informację o tym, że na autostradzie A1 leży TIR. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. 

Kierowca forda "wydmuchał" policji prawie dwa i pół promila

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; fot: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Dzięki bardzo dobremu rozpoznaniu w podległym rejonie służbowym policjanci z Posterunku Policji w Unisławiu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę Forda. Mężczyzna „wydmuchał” prawie dwa i pół promila. Za przestępstwo, którego się dopuścił odpowie przed chełmińskim sądem. 

Kierowca audi zatrzymany na Rynku w Chełmnie miał przy sobie 1,73 grama amfetaminy Grożą mu 3 lata więzienia

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; fot: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Do trzech lat więzienia grożą 23-latkowi z powiatu chełmińskiego, który został zatrzymany w Chełmnie z amfetaminą 1,73 grama. Teraz o jego losie zdecyduje prokurator i sąd. W nocy z 26/27.07około godz. 00:15 policjanci z chełmińskiej patrolówki patrolowali ulice naszego miasta. 

„CHEŁMIŃSKIE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE SENIORÓW Z REGIONU”

chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno samorząd

W jesienną, mroźną niedzielę /11 października/, w kinoteatrze „Rondo”, odbyła się kolejna, dwunasta już edycja CHEŁMIŃSKICH SPOTKAŃ KLUBÓW SENIORA pn. „ZŁOTY, JESIENNY LIŚĆ”. Prawie 300. wykonawców prezentowało swój dorobek artystyczny w czterech kategoriach: „soliści i duety”, „zespoły wokalne”, „zespoły wokalno – instrumentalne” i „zespoły folklorystyczne”.

Tragiczny wypadek pod Chełmnem. Dwie ofiary w zderzeniu opla z drzewem

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

W niedzielę w miejscowości Stablewice, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śledztwo prowadzone przez policjantów, pod nadzorem prokuratora, ustali przyczynę wypadku. Około godziny 15.00 dyżurny chełmińskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym. 

Trzy lata więzienie grożą mężczyźnie zatrzymanym z tabletkami ecstasy

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; fot: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Trzy lata więzienia grożą 19-latkowi z powiatu chełmińskiego, który w poniedziałek został zatrzymany w Chełmnie z tabletkami ecstazy. Teraz o jego losie zdecyduje prokurator i sąd. W poniedziałek (25.07) około godz. 23:20 z polecenia dyżurnego policjanci z chełmińskiej patrolówki udali się na ul. Łożyńskiego gdzie według zgłoszenia grupa osób ma zakłócać spokój. 

Polskie Rosomaki przejechały po nowym moście pontonowym. Kolejna odsłona ćwiczeń Anakonda pod Chełmnem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

W ramach kolejnej odsłony ćwiczeń Anakonda-16 żołnierze w ciągu kilkudziesięciu minut zbudowali tymczasową przeprawę, po której przejechała kolumna kilkudziesięciu pojazdów wojskowych typu Rosomak. Działania na rzece ponownie asekurowały myśliwce F-16, a także amerykańskie śmigłowce Apache.

Instalacje solarne już działają

gmina-chelmno.pl włącz . Opublikowano w Chełmno gminne

Zakończyły się prace związane z dostawą i montażem instalacji solarnych w Gminie Chełmno. W ramach projektu zamontowano 30 szt. solarów na budynkach mieszkalnych. Całkowita wartość prac wyniosła ponad 260 tys. zł. Na realizację tego zadania Gmina Chełmno otrzymała dofinansowanie z UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.