joomla templates top joomla templates template joomla

2 promile nie tylko za kółkiem samochodu, ale również za kierownicą roweru

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali w poniedziałkowy poranek chełmińscy policjanci. Trzeci nietrzeźwy wyeliminowany został z ruchu późną nocą. Wszyscy trzej odpowiedzą wkrótce przed sądem, wcześniej usłyszą zarzuty. Kierowcom aut grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności. 

Motorowerzysta potrącony przez auto. Mężczyznę przetransportowano helikopterem do bydgoskiego szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Chełmińscy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, w którym obrażeń ciała doznała motorowerzystka. Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca auta wymusił pierwszeństwo. W chwili wypadku kierujący pojazdami byli trzeźwi. W poniedziałek przed południem 10 października dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Kijewie Szlacheckim. 

Uderzył w drzewo i uciekł. Był pijany. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Dwa lata pozbawienia wolności grożą kierowcy opla, który w piątkowe popołudnie uderzył w drzewo a następnie uciekł pozostawiając auto. jak się później okazało - uciekł - bo był pijany. W piątkowe popołudnie 30 września dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał informację na numer alarmowy, że przed chwilą na drodze prowadzącej z Papowa Biskupiego Do Niemczyka osobowe auto uderzyło w drzewo.

10 lat więzienia za posiadanie narkotyków dla 24-letniego mieszkanieca powiatu chełmińskiego

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 24-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 10 lat więzienia. 

Potrącił kobietę na drodze i nie udzielił pomocy. Uciekł z miejsca wypadku. Poszukiwany biały bus!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; mapa google włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Chełmińscy policjanci poszukują kierowcy białego busa, który w sobotni poranek potrącił idącą poboczem drogi kobietę i odjechał nie udzielając pomocy. Mundurowi proszą również o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie. 

Spowodował kolizję, a następnie odjechał. Kilkaset metrów dalej wydmuchał niemal 1,5 promila

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; fot: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Do policyjnego aresztu trafił w minioną sobotę kierowca osobowego auta, który na jednej z ulic Chełmna spowodował kolizję z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem a następnie odjechał. Zatrzymany kilkaset metrów od miejsca kolizji i poddany badaniu "wydmuchał" prawie półtora promila. 

Nielegalny towar w samochodzie. 55 kg tytoniu wartego 42 tys. złotych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Chełmińscy kryminalni w pojeździe 41-latka zabezpieczyli 55 kg nielegalnego tytoniu, bez polskiej akcyzy. Zabezpieczony towar wstępnie wyceniono na ponad 42 tysięcy złotych. Mężczyzna musi się też liczyć z karą grzywny. Chełmińscy kryminalni w pojeździe 41-latka zabezpieczyli 55 kg nielegalnego tytoniu, bez polskiej akcyzy. 

Zakaz picia obowiązuje również motorowerzystów. Jeden z nich miał 2,5 promila podczas kontroli drogowej

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie; mapa: google włącz . Opublikowano w Chełmno powiatowe

Dwa lata pozbawienia wolności grozi motorowerzyście, który wczoraj jechał pijany drogą w Żyglądzie. Zatrzymany do kontroli drogowej "wydmuchał" prawie dwa i pół promila. W czwartek późnym popołudniem - 6 października - policjanci z chełmińskiej drogówki patrolowali drogi w gminie Papowo Biskupie. 

Z samego rana "po kielichu"

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali dzisiaj rano chełmińscy policjanci. Kierowcom samochodów mundurowi zatrzymali prawa jazdy. Wczesnym rankiem tj. (26.09) policjanci z chełmińskiej drogówki postanowili sprawdzić czy kierowcy rozpoczynający dzień jeżdżą „na trzeźwo”. 

Ukradł motocykl, uszkodził dwa auta. A na drugi dzień jakby się nic nie stało zgłosił się sam na Policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Najpierw pożyczył jednoślada, potem jadąc ulicami Chełmna uszkodził dwa zaparkowane pojazdy, a w ostateczności porzucił motocykl i uciekł. Następnego dnia sam stawił się do komendy i przyznał do spowodowania kolizji. Wczorajszej nocy 11 wzrześnia  przed godziną 4.00 chełmińscy policjanci otrzymali informację.

Cudem mieścił się w ulicach. Pijany rajd przez Chełmno

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmno wiadomości

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi kierowcy osobowego auta, który wczoraj jechał ulicami Chełmna. Zatrzymany przez policyjny patrol wydmuchał prawie półtora promila. W niedzielne popołudnie 4.09 wrzesnia policjanci z chełmińskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym autem.